Volac logo
   Zobraz kategorie
   Skryj kategorie

Chráněné tuky

Společnost Volac se začala zajímat o vysoce energetické bachorově chráněné tuky pro přežvýkavce koncem 70. let minulého století a získala první patent na proces výroby přípravku Megalac – chráněného tuku.

Od té doby se Megalac stal celosvětově přijímaným výrobkem – odhaduje se, že jím bylo krmeno již více než 60 miliónů krav na celém světě!

Megalac a související sortiment výrobků pro trh Velké Británie je vyráběn v závodě společnosti Volac pro výrobu chráněných tuků v Liverpoolu, který má akreditaci non-GMO společnosti FEMAS (výroba bez geneticky modifikovaných složek). To rovněž znamená, že tyto chráněné tuky jsou připraveny pro okamžité dodání, čerstvě z výrobního závodu do vaší farmy nebo míchárny krmiv.

Megalac

Megalac

Megalac je tuk chráněný před rozkladem v bachoru, který kombinuje přírodní rostlinný olej (palmové masné kyseliny) s vápníkem. Hlavními přínosy jsou lepší produkce mléka, tělesná kondice a plodnost.

Megalac.pdf

Mega-Fat

Mega-Fat

Krmné tuky, chráněné před rozkladem v bachoru, které zlepšují produkci mléčného tuku.

Mega-Fat.pdf

Mega-Energy

Mega-Energy

Tuk, chráněný před rozkladem v bachoru, formulovaný pro zvýšení produkce mléka a mléčných složek.

Mega-Energy.pdf

Megalac Plus

Megalac Plus

Megalac Plus kombinuje Megalac a bachorově chráněný methionin. Hlavními přínosy jsou zvýšená produkce mléka a mléčných bílkovin v kombinaci se zvýšenou plodností.

Megalac Plus.pdf

Mega-Pro

Mega-Pro

Mega-Pro je výzkumem doporučená vyvážená kombinace bachorově chráněných tuků a bachorových bypassových proteinů. Tuková složka přípravku Mega-Pro pochází ze 100 % certifikovaných obnovitelných zdrojů. Mega-Pro dodává tuk a bílkoviny s cílem pomoci zlepšit produkci mléka, složky, plodnost a zdraví.

Mega-Pro.pdf

Mega-Boost

Mega-Boost

Triglyceridy s vysokým obsahem kyseliny palmitové ve formě bělavých voskově pevných kuliček.

Mega-Boost.pdf

Mega-One

Mega-One

Triglyceridy s vysokým obsahem kyseliny palmitové s lecitinovými fosfolipidy ve formě žlutých voskově pevných kuliček.

Mega-One.pdf

Flaxpro

Flaxpro

Flaxpro je kombinací tuků chráněných před rozkladem v bachoru a koncentrovaného zdroje omega-3-masných kyselin z lněného semene. Složky přípravku Flaxpro byly specificky vybrány a unikátně zpracovány s cílem zlepšit produkci mléka a plodnost.

Flaxpro.pdf

Megalac for Sheep

Megalac for Sheep

Bachorově chráněné tuky pro lepší kvalitu ovčího mléka a zvýšenou reprodukci a výkonnost ovcí.