Volac logo
   Zobraz kategorie
   Skryj kategorie

Mléčné náhražky pro telata, jehňata a selata

 

Mléčné náhražky pro telata, jehňata a selata společnosti Volac jsou vyráběny za použití unikátních filtračních a odpařovacích procesů, které produkují krmné mléčné náhražky, určené k podpoře zdraví a rychlého růstu mladých zvířat.

Naše mléčné náhražky pro telata, jehňata a selata jsou vyráběny z britského mléka v našem závodě ve Felinfach ve Walesu. Tento výrobní závod je držitelem certifikátů ISO 9001:2000 a UFAS, což zajišťuje, že naše výrobky splňují vysoký standard vysledovatelnosti surovin a zajištění kvality.

Aktualizovaná výživová doporučení

V průběhu následujících měsíců se v baleních našich výrobků začnou objevovat aktualizovaná doporučení (pro podrobnosti klikněte zde). Tato doporučení byla vypracována s cílem zajistit zvýšené tempo růstu v raném věku, mohou ale být přizpůsobena vašim individuálním systémům a cílům.

V návaznosti na vývoj produktů pro krmení telat mlékem jedenkrát denně (klikněte zde pro více informací od společnosti Volac a DEFRA) se nyní zabýváme aktualizací našich doporučení pro krmení jednou a dvakrát denně. Pro další informace.

Výrobky společnosti Volac jsou podporovány našimi technickými, obchodními a marketingovými týmy, které jsou zde proto, aby vám včas poskytly informace z oblasti zemědělství a řízení, které potřebujete, abyste získali ze své živočišné výroby co nejvíce.

Enerlac

Enerlac

Pro tradiční mléčný skot a masná telata.

Enerlac.pdf

Heiferlac

Heiferlac

Pro vyšší výkonnost jalovic.

Heiferlac.pdf

Blossom

Blossom

Pro vysoký výkon mléčných i masných telat.

Blossom.pdf

Lamlac

Lamlac

Mléčná náhražka pro ovce s vedoucím postavením na trhu – číslo jedna již více než 40 let.

Lamlac.pdf

Faramate

Faramate

Náhražka mléka prasnic, založená na koncentrované mléčné bílkovině.